Oferta

Fryzjer dla psów – YORKIE SALOON w Bydgoszczy

W moim salonie fryzjerskim dla psów w Bydgoszczy przy ul.Kordeckiego 26/1 oferuję kompleksowe usługi z zakresu pielęgnacji piesków. Ponad dwudziestoletnie doswiadzenie w tej dziedzinie pozwoliło mi na poznanie wielu technik strzyżenia piesków,co przeklada sie na praktyczne umiejętności, jestem w stanie zadbać o wygląd czworonoga, który zarówno może być zgodny z charakterystyką rasy, jak i wykonać cięcie według wytycznych opiekuna :)


Dokladam wielu starań, aby zadbać o Twojego pupila. Wiem, że wizyta w psim salonie dla samego zwierzaka nie jest do końca komfortowym przeżyciem, jednakże jako milosniczka pieskow dbam o ich bezpieczeństwo i jak największą wygodę. Nie ma dla mnie znaczenia, czy Zwierzatko ma rodowód, czy nie – każdy z nich zasługuje na to, aby być dobrze traktowany i wyglądać pięknie.


Zapewniam wykonanie:
kąpieli pielęgnacyjnych i leczniczych,
strzyżenie Yorka oraz innych najpopularniejszych ras,
trymowania według wzorców FCI lub życzenia Opiekuna,
obcinanie pazurków, pielęgnacja uszu,
usuwanie insektów,
porady w zakresie doboru kosmetyków oraz codziennej pielęgnacji.

Podczas zabiegów wykonywanych w salonie pielęgnacji psów w Bydgoszczy nie używam środków uspokajających. Wszelkie pieski które borykają się z problemem pasożytów skóry, przechodzą specjalistyczne zabiegi dezynsekcyjne. Zauważone zmiany skórne lub chorobowe są zasygnalizowane wyłącznie w trosce o Twoje zwierzątko. :)


Proszę o poinformowanie mnie w sytuacjach, gdy pies:
nie ma ważnego szczepienia przeciwko wściekliźnie,
leczony jest na choroby o podłożu alergicznym,
wykazuje trudny charakter.

Co więcej, będę bardzo wdzięczna, gdy przed pielęgnacją dowiem się o innych okolicznościach, które mogą wpływać na złe samopoczucie zwierzęcia w trakcie i po zabiegach, np. o chorobach układu krążenia.

Warto dodać, iż systematyczne wizyty u psiego fryzjera w YORKIE SALOON w Bydgoszczy skracają czas zabiegów pielęgnacyjnych, sprzyjają poprawie kondycji sierści i oszczędzają wiele stresu związanego z długim strzyżeniem. :)

Serdecznie zaprszam.
Mogłeś nas znaleźć szukając:
Psi salon Bydgoszcz | Fryzjer dla psów Bydgoszcz | Psi salon fryzjerski Bydgoszcz | Salon dla psów Bydgoszcz | Salon pielęgnacji psów Bydgoszcz | Strzyżenie psów Bydgoszcz | Psi fryzjer Bydgoszcz